2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Június 27. 11:37, szerda |

EURO-2012 - Nagy bevétel a cseheknél

Mintegy 310 millió koronás, azaz nagyjából 3,41 milliárd forintos bevételt eredményezett a Cseh Labdarúgó Szövetségnek (FACR) a lengyel-ukrán közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság.

2012. Június 27. 11:32, szerda |

Atlétikai Eb - Kürthy döntős súlylökésben

A súlylökő Kürthy Lajos bejutott a döntőbe az atlétikai Európa-bajnokságon, Helsinkiben.

2012. Június 26. 10:55, kedd |

Csődbe ment a Glasgow Rangers

A futball sem tart örökké, ha nincs mögötte elegendő pénz.

2012. Június 26. 05:00, kedd |

Wimbledon - Babos Tímea bejutott a második fordulóba

Babos Tímea nagy küzdelemben, három játszmában nyert hétfőn Melanie Oudin ellen az angol nyílt teniszbajnokság nyitónapján Wimbledonban.

2012. Június 25. 05:00, hétfő |

Kajak-kenu Eb - Egy-egy arany és bronz 5000 méteren, négy elsőséggel zártak a magyarok

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

Cselgáncs Európa Kupa - Két arany- és két bronzérem

Csoknyai László és Tóth Krisztián arany-, Bor Barna és Joó Abigél pedig bronzérmet szerzett a cselgáncsozók hétvégi, prágai Európa Kupa-viadalán, a londoni olimpia felkészülési időszak egyik legfontosabb versenyén.

2012. Június 24. 12:12, vasárnap |

Három magyar érem a Szőke Tisza Nemzetközi Táncversenyen

Jól szerepeltek a magyarok a Szőke Tisza elnevezésű nemzetközi táncversenyen, amelyen a felnőtteknél két ezüst- és egy bronzérmet szereztek.

2012. Június 24. 12:05, vasárnap |

Kajak-kenu Eb - \"Másfél\" arany és egy ezüst vasárnap délelőtt

A magyar versenyzők egy-egy hivatalos és nem hivatalos aranyérmet, valamint egy ezüstöt gyűjtöttek a vasárnap délelőtti döntők során a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

2012. Június 24. 10:02, vasárnap |

Patrik Eliasé az Arany hokibot Csehországban

Patrik Elias, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő New Jersey Devils támadója kapta az idei Arany hokibotot, amely az elmúlt idény legjobb cseh hokisának jár.

2012. Június 24. 05:00, vasárnap |

Öttusa ob - Gyenesei ötödször bajnok

A címvédő Gyenesei Leila győzelmével zárult a női verseny az öttusázók budapesti országos bajnokságán.