Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2016. November 11. 07:43, péntek | Belföld
Forrás: mti

A héten másodszor csökkent az üzemanyagok ára

A héten másodszor csökkent az üzemanyagok ára

Csökkentette bruttó 4-4 forinttal a 95-ös benzin és a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt.

A csökkentéssel a benzin átlagára 336-337 forintra, a gázolajé 348-349 forintra mérséklődött.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott, akkor a 95-ös benzin átlagára bruttó 7 forinttal, a gázolajé bruttó 9 forinttal csökkent.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Az autósok 15-25 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld

Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók

2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld

Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.