Hírek
2011. Október 04. 07:29, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A holttesteket elégette – újrakezdődik a büntetőper

Újrakezdődik annak a 22 éves férfinak a büntetőpere, akit első fokon életfogytiglani börtönbüntetésre ítéltek két balotaszálláson élő német férfi meggyilkolásáért.
A Szegedi Ítélőtábla azért rendelt el új eljárást, mert az elsőfokú ítéletet megalapozatlannak találták. Az ügyben a Bács-Kiskun Megyei Bíróság egy másik tanácsának kell eljárnia. A vád szerint a férfi 2008. október 11-én egy balotaszállási tanyán ölte meg a két német férfit, a holttesteket elégette, majd az értékeket magával vitte. A vádlott csak az egyik gyilkosságot ismerte be. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:40, péntek | Kék hírek
A próbakör során kilökte a tulajdonost az autójából
A Kecskeméti Járási Ügyészség rablás bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki egy eladásra meghirdetett autóból kilökte a tulajdonost, amikor a próbakör során egy zaj ellenőrzésének ürügyével a gépjárművel félreállt
2025. Április 23. 07:44, szerda | Kék hírek
Rendőrség: 450 ittas sofőr ellen intézkedtek húsvétkor
A húsvéti ünnepek négy napja alatt 450 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.