Hírek
2023. Június 03. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Puskás Aréna környékén hamis szurkolói mezeket és sálakat vont ki a forgalomból a NAV
A Puskás Arénában szerdán rendezett Sevilla-Róma Európa Liga-döntő kezdetére a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai felszámolták a hamis szurkolói mezek és sálak kínálatát a stadion környékén.
Azt írták, hogy hasonlóan az Európai Labdarúgó-szövetség többi magyarországi sporteseményei előtt, úgy május utolsó napján is ott voltak a NAV munkatársai a Puskás Arénánál, hogy a labdarúgó Európa Liga-döntő miatt "kitelepült", hamis termékeket eredetiként kínáló árusok illegális portékáit kivonják a forgalomból.
Az akcióban részt vevő 7 járőregység és 6 ellenőr rövid idő alatt több mint száz, az eredetire hasonlító szurkolói terméket vont ki a forgalomból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
