Városlista
2025. október 18, szombat - Lukács

Hírek

2022. Június 30. 11:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Agyonverte ismerősét egy szegedi férfi

Agyonverte ismerősét egy szegedi férfi

A megalapozott gyanú szerint agyonverte ismerősét hétfőn egy szegedi férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-t.

Saághy Flóra közölte, a férfi ellen halált okozó testi sértés bűntettének gyanúja miatt indult eljárás. A férfi hétfő délelőtt ittas állapotban, egy szegedi kiserdőben olyan súlyosan bántalmazta ott lakó társát, hogy a férfi a sérülések következtében a helyszínen meghalt.

A felfüggesztett szabadságvesztés és más büntetőeljárás hatálya alatt álló gyanúsított letartóztatását az ügyészség a szökés-elrejtőzés, a büntetőeljárás meghiúsítása, valamint a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta - tudatta az ügyész.

Címkék: agyonverte, szeged

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld

KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit

A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.

2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld

Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót

Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót

2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld

Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország

Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak