Hírek
2014. Február 13. 15:15, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI Fotó: Varga György
Árvíz - Harmadfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el a Rábán
Harmadfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el csütörtök délután a Rábán Körmendnél - közöle honlapján a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A tájékoztatás szerint a folyó jelenleg 440 centiméteren áll, tetőzését délután négy órára, körülbelül 450 centiméteren várják.
Balogh Nikoletta, a katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője korábban az MTI-nek elmondta: a 86-os főút Csörnöc-patak feletti szakaszán homokzsákokból védművet építettek, a forgalom a rendőrség irányításával félpályán, váltakozó irányban halad.

A Rába áradása miatt homokzsákokat pakolnak a 86-os főút mellé Körmend határában 2014. február 13-án. MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
