Hírek
2022. December 27. 17:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Autóbusz szakított át hídkorlátot Győrben
Átszakította egy híd korlátját egy helyközi autóbusz kedden Győr belvárosában, egy ember megsérült - közölte a rendőrség a police.hu-n.
A rendőrségi honlapon azt írták: a busz a Baross Gábor hídra kanyarodott fel, amikor - feltehetően a sofőr rosszulléte miatt - az út melletti járdát védő korlátnak, majd egy személygépkocsinak ütközött.
A busz ezután átszakította a külső korlátot, és úgy állt meg, hogy két kereke lehajtott a hídról - közölte a katasztrófavédelem.
A balesetben a személygépkocsi vezetője megsérült, őt és az autóbusz vezetőjét a mentők kórházba vitték - tudatta a rendőrség.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról
Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 04. 08:56, szombat | Belföld
Kapitány István: a paksi atomerőmű elkezdte visszaemelni a teljesítményét
A Duna vízhőmérséklete lecsökkent annyira, hogy a Paksi atomerőmű pénteken elkezdhette visszaemelni a teljesítményét - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán.
