Hírek
2019. Április 09. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Az eladónő blöffje miatt maradt hoppon a fegyveres rabló
Fegyveresen elkövetett rablás kísérlete miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy helyi férfi ellen, aki megpróbált kifosztani egy trafikot, de az eladó blöffjének köszönhetően zsákmány nélkül távozott.
A büntetlen előéletű férfi tavaly december 13-án este maszkkal az arcán, kezében pisztolyt tartva lépett be a dohányboltba. A boltos nőtől pénzt követelt, miközben a fegyvert végig ráfogta.
A nő azt mondta, hogy már nincs pénz a boltban, főnöke a napi bevételt elvitte, holott félmillió forint volt a kasszában. Ezután a férfi kiment a trafikból, majd a közeli patakba dobta maszkját, pulóverét és fegyverét és a belváros felé indult. A rendőrök a rablási kísérlet után egy órán belül elfogták – derült ki a Baranya Megyei Főügyészség keddi, az MTI-hez eljuttatott közleményéből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
