Hírek
2023. Június 19. 11:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé Ácsnál

Egy teherautó hátuljának ütközött egy személyautó az M1-es autópálya 95-ös kilométerszelvényénél, Ács térségében, a Győr felé vezető oldalon, ezért a sztrádát lezárták - tudatta a katasztrófavédelem hétfőn az MTI-vel.
Azt írták, hogy az autó vezetője beszorult a járművébe, az ácsi önkormányzati tűzoltók feszítővágóval megkezdték a kiszabadítását.
A balesethez a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és egy mentőhelikopter is érkezik - tették hozzá.
Az Útinform azt írta az oldalán, hogy nem sokkal a baleset után, a 100-as és a 106-os kilométer között sávelhúzásos terelés van érvényben, mert aszfaltoznak. A terelést átépítik, ezalatt mindkét oldalon csak 1-1 sáv járható a határ felé vezető oldalon. A torlódás már 7 kilométeres.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.