Városlista
2025. június 12, csütörtök - Villő

Hírek

2019. Március 15. 12:19, péntek | Belföld
Forrás: mti

Drágult a benzin

Drágult a benzin

A Mol bruttó 2 forinttal emelte a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken, a gázolajé nem változott.

Az emelést követően a benzin literje 366 forintra drágult, a gázolajé 392 forint maradt.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott: a benziné 2 forintos emeléssel 364 forintra, a gázolajé 3 forinttal 392 forintra csökkent.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással

Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.

2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld

Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé

Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.