Hírek
2011. Szeptember 27. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Dzsudzsák pályára léphet a finnek ellen

A finnek ellen már pályára léphet Dzsudzsák Balázs.
Az augusztus végén kulcscsonttörést szenvedő labdarúgót Egervári Sándor szövetségi kapitány meghívta a válogatott keretbe.
Gera Zoltán is felépült, így ő is pályára léphet a csoport utolsó mérkőzésén, október 11-én a Puskás-stadionban. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport
Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.
2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport
Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.
2025. Június 10. 07:14, kedd | Sport
Azeri-magyar - Tóth Balázs kezd a magyar kapuban
A kapus Tóth Balázs személyében újoncot avat a magyar labdarúgó-válogatott kedden Bakuban, az Azerbajdzsán elleni barátságos mérkőzésen.
2025. Június 09. 21:29, hétfő | Sport
Fiatal, Gyors, és Elszánt - Mira újra a pályán!
Autocross versenybeszámolók a 16 éves Mihalik Mirától.