Hírek
2017. Április 24. 20:42, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ég a zalabéri hulladéklerakó-telep
Csaknem negyven tűzoltó dolgozik a zalabéri szemétlerakó telepen, ahol hétfő este háromezer négyzetméternyi területen gyulladt meg a hulladék - tájékoztatta a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t
Cseresznyés Dániel elmondta, hogy a Keszthelyről, Zalaegerszegről, Zalaszentgrótról és Sárvárról érkezett tűzoltók munkáját zalaszentiváni önkéntesek is segítik. Az oltásban 38 tűzoltó vesz részt, akik légzőkészülékekkel felszerelve, több vízsugárral próbálják eloltani a lángokat.
A hulladéklerakó telepen a felhalmozott hulladék hét méter magas. A kiterjedt terület miatt az oltási munkálatok órákig eltartanak - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
