Városlista
2025. július 29, kedd - Márta

Hírek

2019. Március 02. 13:02, szombat | Belföld
Forrás: mti

Elásott női holttestet találtak Öreglakon

Elásott női holttestet találtak Öreglakon

Elásott női holttestet találtak egy ház kertjében Öreglakon pénteken, a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Azt írták: a rendőrséghez péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy a nagyhegyi háznál valószínűleg egy idős nő holttestét ásták el. A rendőrök a helyszínen megtalálták a sírt, amelyből a temetkezési vállalat munkatársai kihantolták a holttestet.

Hozzátették, hogy bár a kiérkező igazságügyi orvos szakértő elsődlegesen kizárta az idegenkezűséget, a beszerzett információk alapján a rendőr-főkapitányság úgy döntött, az ügyben büntetőeljárás keretében folytat vizsgálatot további szakértők bevonásával.

Címkék: öreglak, holttest

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.

2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld

Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok

A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.

2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld

Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban

A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait