Hírek
2018. November 22. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Folytatódik a borús idő a hétvégén is
A hétvégén lehűlés még nem várható, folytatódik a párás, borús idő, esőre többfelé készülni kell
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken az ország nagy részén borult, párás idő lesz, a nyugati határvidéken néhol tartósan megmaradhat a köd. A tartósan borult vidékeken jelentéktelen szitálás előfordulhat. A déli tájakon napsütés is lehet. A minimumhőmérséklet plusz 1 és 6 fok között alakul. A nappali maximumok plusz 4 és 9 fok között alakulnak.
Szombaton erősen felhős vagy borult, párás időre kell számítani. Több helyen várható eső. A szél is megélénkül, néhol megerősödik. A leghidegebb órákban plusz 1-5 fok lehet. Napközben plusz 5-10 fokig melegszik a levegő.
Vasárnap is többnyire erősen felhős vagy borult lesz az ég, eleinte többfelé, majd elszórtan várható eső. A legalacsonyabb hőmérséklet 2-6, a legmagasabb hőmérséklet 6-11 fok között várható - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
