Hírek
2011. November 03. 07:41, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
FTC: Alberttől szombaton búcsúzhatnak el a szurkolók, másnap temetik
Szombaton a róla elnevezett stadionban 9 és 18 óra között vehetnek búcsút a szurkolók a hétfőn hetvenévesen elhunyt Albert Flóriántól, az egyetlen aranylabdás magyar futballistától.
A család, valamint az FTC szerdai közös közleményében arra kérik a drukkereket, hogy a vendégszektor bejáratán keresztül érkezzenek, majd a Gyáli út felőli kapun hagyják el az Üllői úti létesítményt.
A pálya mellett lévő parkolót erre a napra megnyitják a közönség részére, ezt díjmentesen használhatják majd az autóval érkezők.
Albert Flóriánt másnap délben, az Óbudai temetőben helyezik végső nyugalomra. A szerdai közlemény megfogalmazói arra kérik a szurkolókat, hogy „aki teheti, inkább szombaton rója le kegyeletét a Császár előtt”, mivel a temető befogadóképessége szűkös.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
2026. Január 23. 07:08, péntek | Sport
Európa-liga - A Panathinaikosz elleni döntetlennel megőrizte veretlenségét az FTC
A Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott csütörtökön a görög Panathinaikosszal a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának hetedik fordulójában, amivel megőrizte helyét a nyolcaddöntőt érő legjobb nyolc között.
2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott
A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
