Hírek
2014. November 06. 14:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin/Müllner Nándor
Hadiösvény a Bakonyban – Cseh Tamástól
Mert most már arról is van valami elképzelésem, miért is vonul ki valaki egy erdőbe, és miért is akarhat „indiánosat” játszani... Cseh Tamás Hadiösvény könyvének ajánlója!
Bárcsak mindenki azzal foglalkozhatna, amivel szeretne! Képzeljük el, olyan emberek vennének körül minket, akik boldogok. Nem lennének ingerült sofőrök, munkájukból idegesen hazatérő férjek, a stressz miatt síró nők… egy világ, ahol mindenkinek megvan a helye. Utópia. És miért? Nem azért, mert ilyen világokba helyezi el a legtöbb sci-fi író regénye történéseit, vagy, mert a nő mindenképpen találna mást, amin idegeskedhet, hanem mert nem adatik meg minden embernek az, hogy találjon valamit, amit szeretettel és teljes odaadással csinálna, ami a szenvedélye lenne, amiért képes lenne áldozatokat hozni. Sport, tanulás, szerelem, munka – bármi lehetne!
Folytatás: Cseh Tamás Hadiösvény című könyvét Müllner Nándor ajánja a Könyvkultúra Magazin oldalán!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
