Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2015. November 30. 07:49, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Halálra vertek egy férfit Várpalotán, őrizetben a gyanúsítottak

Halálra vertek egy férfit Várpalotán, őrizetben a gyanúsítottak

Halálra vertek egy férfit Várpalotán, a rendőrség a bűncselekménnyel gyanúsított három embert őrizetbe vette - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap.

A rendőrségi honlapon megjelent információ szerint a várpalotai gyanúsítottak szombat hajnalban a város egyik közterületén bántalmazták a férfit, aki kórházba szállítása után elhunyt. A 42, 28 és 24 éves gyanúsítottak a kihallgatás során a bántalmazást elismerték. Az őrizetbe vett férfiak ellen halált okozó testi sértés miatt folyik eljárás - közölte a rendőrség.

Somlai Artúr, a mentőszolgálat megyei mentésvezetője az MTI-nek elmondta, hogy a mentőket szombat hajnalban riasztották egy sérülthöz Várpalotára, azonnal megkezdték újraélesztését, majd folyamatos mellkaskompressziót végezve vitték a veszprémi kórházba.

A rendőrség tájékoztatása szerint a férfi még aznap elhunyt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld

Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat

A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt

Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását