Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2022. Július 21. 12:04, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Hamis volt a bombafenyegetés a Budapesten leszállt repülőn

Hamis volt a bombafenyegetés a Budapesten leszállt repülőn

Hamis volt a Wizz Air járatát érintő bombafenyegetés, a légitársaság Budapestről induló mentesítő járatot szervez azon utasai számára, akik még szerdán továbbutaznának a krakkói II. János Pál Nemzetközi Repülőtérre.

A Wizz Air szerda este közleményben erősítette meg, hogy a Bariból Krakkóba tartó W6 5058-as számú járata névtelen fenyegetést kapott a fedélzetén elhelyezett robbanószerkezetről. A repülőgépet a budapesti repülőtérre irányították, ahol valamennyi utast és a személyzet minden tagját evakuálták.

A közleményben hangsúlyozzák: az illetékes hatóságok a protokollnak megfelelően elvégezték a szükséges ellenőrzéseket, és megerősítették, hogy hamis fenyegetésről volt szó.

A Wizz Air 22:30-kor Budapestről induló mentesítő járatot szervez azon utasai számára, akik még szerdán továbbutaznának a krakkói II. János Pál Nemzetközi Repülőtérre - közölték.

"Utasaink és személyzetünk biztonsága mindig is a legfőbb prioritás marad számunkra" - szögezte le közleményében a Wizz Air.

Címkék: bomba, fenyegetés, Wizz Air

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld

Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók

2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld

Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.