Hírek
2020. Július 08. 15:50, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idős nőre támadt rá egy kutya Hernádkércsen
Idős nőre támadt rá egy nagytestű kutya Hernádkércsen. Az állat gazdájával szemben eljárás indult - közölte a rendőrség szerdán a honlapján.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint kedd délután Hernádkércsen, a Kossuth Lajos utcában egy nagytestű kutya nekiugrott a kapunak, amely kinyílt. Az állat kifutott az utcára és rátámadt egy 72 éves nőre, aki súlyosan megsérült.
A rendőrök előállították a kutya gazdáját és gyanúsítottként hallgatták ki. Az Encsi Rendőrkapitányság a középkorú hernádkércsi nővel szemben testi sértés megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
