Hírek
2012. Március 28. 14:07, szerda |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Új csúcson a benzin ára

Emelte bruttó 4 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., ezzel a benzin ára új csúcsra került, miközben a gázolajé 2 forinttal csökkent.
Az emeléssel a benzin átlagára 446 forintra nőtt, a gázolajé 441 forintra csökkent. A Mol egy hete bruttó 5 forinttal emelte a 95-ös benzin és 4-gyel a gázolaj nagykereskedelmi árát.
Az autósok 20–25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:00, szerda | Belföld
Az Insura.hu: a külföldi nyaralást tervezők a tavalyinál 5-6 százalékkal magasabb utasbiztosítási díjakkal számolhatnak
2025. Június 10. 07:14, kedd | Belföld
Feloldották a száj- és körömfájásra fogékony állatok Magyarországról Szlovákiába szállításának tilalmát
2025. Június 10. 07:12, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Patrióták egy-két éven belül átalakítják az Európai Uniót
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".