Hírek
2021. Július 10. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jégkrémet hívott vissza az egyik áruházlánc
Feltételezett etilén-oxid szennyezettség miatt az Auchan Magyarország Kft. visszahívta a forgalomból az Auchan Menta ízű jégkrémet - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) pénteken.
A visszahívás az 500 grammos kiszerelésű, 2023. március 31-i minőségmegőrzési idejű termékekre vonatkozik. A jégkrém bármelyik Auchan üzletbe visszavihető, az árát blokk nélkül is visszatérítik.
A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az érintett terméket ne fogyasszák el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
