Hírek
2021. Szeptember 30. 12:44, csütörtök |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Kemény mezőny várható a Superfight Series Hungary gálán

Az utóbbi évtized legerősebb felhozatala várható a Superfight Series Hungary 8. nemzetközi küzdősport gálán Székesfehérváron!
2021. október 16-án rendezik meg nyolcadik alkalommal a legjobb hazai és nemzetközi harcosok részvételével a Superfight Series Hungary újabb versenynapját, ezúttal ismét kitekintve a fővárosból a Fejér megyei megyeszékhelyre Székesfehérvárra látogat a sorozat.
A szervezést, mint eddig minden alkalommal a Prémium Rendezvényszervező Zrt és a Perfect Fight Club jegyzi. Botka István sportmenedzser nyilatkozott a Prémium Médiának a szervezés részleteiről:
„Nagy megtiszteltetés ezt a gálát szervezni, hiszen minden alkalommal kiváló versenyzők érkeznek Európa minden részéről. Köszönet ezért Kispál Balázsnak és Nagy Balázsnak, akik a fightcardokért felelnek. Az előzményeket, aki nem ismerné elmondom, hogy a széria a pandémia ideje alatt is működött, bár volt létszámkorlátos és zártkapus verseny is csak a televízión keresztüli megtekintéssel. Most azonban azt tervezzük, hogy a székesfehérvári Alba Regia sportcsarnokot megtöltjük az októberi gálánkon! A visszajelzések jók, megkezdtük az elővételes jegyek értékesítését és azt kell mondjam, hogy várakozáson felüli az indulás. max 1400főt tudunk védettségi igazolással beengedni, így érdemes mielőbb beszerezni a jegyeket! 15 mérkőzést láthatnak a nézők, ebből 8 nemzetközi harc lesz K1 és Muaythai harcrendszerben. Bízunk benne, hogy mindenki jól fogja érezni magát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:32, péntek | Bulvár
Axiom-4 - Ferencz Orsolya: az Ax-4 küldetés új időpontját hamarosan kitűzheti a NASA
2025. Június 12. 07:29, csütörtök | Bulvár
Magyarország Szépe – Tizenhatan kerültek a döntőbe
Tizenhatan vehetnek részt a Magyarország Szépe verseny június 22-i döntőjén a Duna tévécsatorna élő műsorában, miután a Miss Talenttel lezárult az alversenyek sora a baranyai Pogányban szerdán.
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban