Hírek
2018. Július 01. 05:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két embert mentettek ki a Dunából Budapesten

Két embert mentettek ki a Dunából a tűzoltók szombaton Budapesten - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy szombat délután a Batthyány térnél egy nő esett a Dunába, a tűzoltóknak a segítségére siető férfit is ki kellett menteniük.
A férfit létrával, a nőt alpintechnikával, speciális hordágyon emelték ki a vízből. Mindkettejüket átadták a mentőknek, akik a helyszínen ellátták őket - tette hozzá Kolozsi Péter.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.