Hírek
2012. Március 08. 07:17, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
Két órán belül elfogták a telefonos fenyegetőt: a tettes egy diáklány

Alig két órán belül elfogták a rendőrök azt a diáklányt, aki szerda délután telefonált, hogy bomba fog robbanni három pécsi iskolában és egy kollégiumban.
Telefon tett bejelentést egy fiatal lány, szerda délután, hogy bomba fog robbanni három pécsi iskolában és egy kollégiumban. A rendőrök azonnal kiürítették az épületeket, de robbanószerkezetet nem találtak. A bejelentést követően a rendőrök alig két órán belül el is fogták a telefonálót, egy 17 éves lányt, aki az egyik iskola tanulója. A helyi diáklányt, aki beismerte tettét, előállították, kihallgatása jelenleg is folyamatban van.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:40, péntek | Kék hírek
A próbakör során kilökte a tulajdonost az autójából
A Kecskeméti Járási Ügyészség rablás bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki egy eladásra meghirdetett autóból kilökte a tulajdonost, amikor a próbakör során egy zaj ellenőrzésének ürügyével a gépjárművel félreállt
2025. Április 23. 07:44, szerda | Kék hírek
Rendőrség: 450 ittas sofőr ellen intézkedtek húsvétkor
A húsvéti ünnepek négy napja alatt 450 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.