Hírek
2013. Október 10. 13:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Kisebb földrengést mértek Márianosztránál

Kisebb, a Richter-féle skálán mérve 2,5-ös erősségű földrengést mértek Márianosztránál csütörtök hajnalban. tájékoztatta a Magyar Tudományos Akadémia Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma az MTI-vel.
A Pest megyei település közelében hajnali négy óra után két perccel mérték a földmozgást, négy kilométeres mélységben.
Közölték, a földrengést a helyiek is érzékelték, ám károkról az obszervatóriumba nem érkezett bejelentés.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat
2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld
Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok
A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld
Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban
A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait