Hírek
2011. December 07. 07:37, szerda |
Külföld
Forrás: HírTv
Könnygáz és Molotov-koktélok a parlament előtt - Videó
Több tüntetőt is őrizetbe vettek az athéni rohamrendőrök, miután összecsaptak a demonstrálókkal.
A tüntetők egy 15 évesen elhunyt diákra emlékeztek, akit rendőrök lőttek le három évvel ezelőtt egy demonstráció során. A rendfenntartók könnygázzal oszlatták a tömeget, a talpig feketébe öltözött tüntetők válaszul köveket és Molotov-koktélokat dobáltak feléjük. Az összecsapásban ketten könnyebben megsérültek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 07:55, vasárnap | Külföld
Ukrajnai háború - Amerikai és orosz kormányzati illetékesek egyeztetnek szombaton az ukrajnai rendezésről
Az ukrajnai háború lezárásáról is tárgyal a Trump-adminisztráció illetékeseivel szombaton az Egyesült Államokban Kirill Dmitrijev, az orosz elnök különleges megbízottja.
2025. Október 25. 08:48, szombat | Külföld
Kína szélesebb körű gazdasági nyitást ígér a következő ötéves terv időszakában
Kína a következő, 2026 és 2030 közötti ötéves terv időszakában tovább kívánja bővíteni gazdasági nyitását, különösen a szolgáltatási szektorban.
2025. Október 25. 08:45, szombat | Külföld
Brit miniszterelnök: el kell távolítani a világpiacról az orosz olajat és földgázt
2025. Október 23. 08:37, csütörtök | Külföld
Trump: Töröltük a találkozót Putyinnal, nem érezzük helyénvalónak
Egyúttal hatalmas szankciós csomagot lengetett be az amerikai elnök.
