Hírek
2025. Január 06. 07:46, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Labdarúgó NB I - Botka Endre elhagyja a Ferencvárost

Távozik a labdarúgó OTP Bank Ligában címvédő Ferencvárostól Botka Endre, az együttes 30-szoros válogatott védője.
A 30 éves futballista vasárnap a közösségi médiában búcsúzott el a zöld-fehérek szurkolóitól.
"Nyolc év. Majdnem napra pontosan ennyi ideje, 2017 januárjában igazoltam a Ferencvároshoz. Azóta tudom: jól döntöttem. Hat bajnoki címet nyertem a csapattal, szerepelhettem az Európa-ligában, a Bajnokok Ligájában és a Konferencia-ligában is. Örökké hálás leszek a rengeteg szeretetért, amit tőletek, szurkolóktól kaptam! Még biztosan találkozunk" - írta Botka, aki a Honvédban nevelkedett és Kispestről igazolt az Üllői útra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 18:45, péntek | Sport
Dobogós évkezdés a Red Bull Ringen!
Végre elindult az idei szezon is, erős év elé néznek a Kermor Motorsport versenyzői. Histo Cup szezonnyitó verseny 2025.
2025. Április 25. 18:39, péntek | Sport
Beni és Ákos a Slovak Karting Centerben
A CEE második fordulóján Vida Beni és Madaras Ákos képviselte a Kermor Motorsportot.
2025. Április 24. 07:39, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém döntetlent játszott a negyeddöntő első meccsén
A Veszprém 26-26-os döntetlent játszott a német SC Magdeburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén.
2025. Április 24. 07:37, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Az örökrangadó megnyerésével ismét az FTC lesz a Paks döntős ellenfele
A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte a vendég MTK Budapestet a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai elődöntőjében, így ismét a zöld-fehérek lesznek a címvédő Paks ellenfelei a fináléban.