Hírek
2022. Április 24. 09:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: katasztrófavédelem
Lakástűzben meghalt egy ember a XVI. kerületben
Lakástűzben meghalt egy ember Budapest XVI. kerületében egy Lándzsa utcai háromemeletes társasház földszinti lakásában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombaton az MTI-vel.
Azt írták: a lakás egyik szobájában az ágy és környéke égett másfél négyzetméteren, és az ingatlanból sűrű füst szivárgott.
A kiérkező fővárosi hivatásos és zuglói önkéntes tűzoltók rövid időn belül eloltották a lángokat, ám a lakásban élő ember füstmérgezést szenvedett és a hosszas újraélesztési kísérlet ellenére az életét nem sikerült megmenteni.
A tűz okait a katasztrófavédelem vizsgálja - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
