Hírek
2017. Szeptember 05. 07:27, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Kecskeméten
Kigyulladt egy használaton kívüli családi ház Kecskemét külterületén, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte kedd hajnalban honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Tájékoztatásuk szerint a mintegy hetven négyzetméteres épület födéme még a kecskeméti hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt beszakadt. A rajok három vízsugárral kezdték meg az oltást, miközben hőkamerával átvizsgálták az épületet.
A ház átvizsgálásakor bukkantak egy emberre, aki azonban olyan súlyos égési sérüléseket szenvedett, hogy életét vesztette. A haláleset körülményeit szakértők vizsgálják - olvasható a katasztrofavedelem.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
