Hírek
2011. Augusztus 31. 14:13, szerda |
Külföld
Forrás: HírTV
Magyar tanárok szenvedtek balesetet a szigeten

Négy magyar tanár szenvedett autóbalesetet a horvátországi Pag szigetén még vasárnap.
A Somogy megyei Darány Általános Iskola 16 pedagógusa egy csapatépítésen vett részt; innen indultak haza, amikor a négy autóból az egyik megcsúszott és egy vízzel teli árokba zuhant. Hárman sérültek meg, egyikük életveszélyesen. A Splitben dolgozó magyar konzul információja szerint a baleset miatt elhalasztják a csütörtöki iskolakezdést Darányban. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Külföld
Ukrajnai háború - Kreml: a rendezési tárgyalásokról beszélt telefonon az orosz és a török elnök
2025. Május 11. 11:44, vasárnap | Külföld
Szijjártó Péter: Donald Trumpnak köszönhetően egy nagyon komoly háborús helyzetet sikerült kezelni India és Pakisztán között
2025. Május 11. 11:24, vasárnap | Külföld
Ukrajnai háború - Az orosz elnök közvetlen tárgyalásokat javasol Kijevnek
Közvetlen és előfeltételek nélküli tárgyalásokat javasolt vasárnap hajnalban Ukrajnának Vlagyimir Putyin orosz elnök.
2025. Május 10. 09:09, szombat | Külföld
Fehér Ház: Donald Trump jó és produktív telefonbeszélgetést folytatott Volodimir Zelenszkijjel
Azt követően, hogy az ukrán törvényhozás jóváhagyta az Egyesült Államok és Ukrajna között létrejött, az ásványkincsekről szóló gazdasági megállapodást.