Hírek
2016. Március 11. 08:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Március 15. - Menetrendi változások a MÁV-nál

Az ünnepi hosszú hétvégén vasárnap és hétfőn a munkaszüneti, március 15-én a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok - közölte a MÁV Zrt. pénteken az MTI-vel.
A közlemény szerint a várható utasforgalmi igényekhez igazodva a vasúttársaság az összes rendelkezésére álló, üzemképes járművét felhasználja. Ahol az utasforgalom indokolja, ott az InterCity vonatokhoz plusz kocsikat is kapcsolnak.
A vasúttársaság azt javasolja, hogy az utasok vegyék igénybe elővételes és az internetes jegyvásárlást, valamint a jegyautomatákat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.