Hírek
2018. Március 21. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Március 23. és 25. között rendezik meg Magyarország legnagyobb autó-kiállítását

Az idén március 23. és 25. között rendezik meg Magyarország legnagyobb autó-kiállítását és vásárát a Hungexpo területén.
A budapesti vásárváros pavilonjaiban és külterületén 15 ország több mint 1000 járműve és 200 kiállítója mutatkozik be a szezonnyitó autós fesztiválon - közölte a rendező, a Tuning Show Kft. az MTI-vel.
Közölték, az AMTS (AutoMobil és Tuning Show) tíz különálló rendezvényt foglal magában, amelyek egy belépőjeggyel látogathatók. A Hungexpo legújabb és legmodernebb, G jelű csarnokában például az autógyártók legújabb modelljeit ismerhetik meg a bemutatóra kilátogatók, több mint 20 márka kínálatából.
Az AMTS az E-Mobival közösen ismét külön vonultatja fel a piacon elérhető új elektromos és plug-in hibrid modelleket, valamint a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokat.
Jelezték: a show idén is külön részleget szentel a zöld autózásnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:41, péntek | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is
Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is: pénteken és szombaton többfelé kell esőre, záporra számítani, az ország nyugati részén inkább a borult ég és eső lesz a jellemző, míg keleten többórás napsüt
2025. Április 25. 07:39, péntek | Belföld
Szexuálisan bántalmazta a családjában élő nevelt gyermekeket
Többrendbeli, tizenkét és tizennyolc év alatti, a hatalma, felügyelete alatt álló gyermekek sérelmére elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt emelt vádat a Veszprém Vármegyei Főügyészség egy 31 éves férfival szemben.
2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.
2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.