Hírek
2021. Február 02. 08:56, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Mihádák Zoltán
Megölte élettársát egy nő Budapesten

Megölte élettársát egy nő Budapesten a II. kerületben, majd magával is végezni akart - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
Azt írták: hétfő este 19 óra 20 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy II. kerületi lakásban haláleset történt. A rendőrség információi szerint a lakásban egy nő megölte élettársát, majd magával is végezni próbált.
Közölték: a férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe, a 39 éves nőt a mentők kórházba vitték.
Az ügyben a rendőrség emberölés miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat
2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld
Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok
A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld
Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban
A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait