Hírek
2018. Január 12. 11:42, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Megtépte egymást két nő, egyikük kórházba került
Összeverekedett két nő az utcán Lúzsokon csütörtökön. Egyiküket a mentők kórházba szállították.
Garázdaság gyanúja miatt indított nyomozást a Siklósi Rendőrkapitányság az ellen a két nő ellen, akik csütörötkön 12 óra 30 perc körül verekedtek össze Lúzsokon, a Fő utcában. A verekedőket egy járókelő választotta szét, majd értesítette a rendőröket. A rendőrök a helyszínen egy 35 éves helyi nőt fogtak el, akit előállítottak és kihallgatták gyanúsítottként. Kihallgatása során a bűncselekmény elkövetését elismerte, és elmondta, hogy egy 20 éves helyi nővel vitatkoztak, majd perceken keresztül tépték egymás haját. A verekedésben a fiatalabb nő könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
