Hírek
2018. Július 25. 14:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Megvert két nő és egy férfi egy benzinkutast Zalaegerszegen

Garázdaság miatt indult eljárás két nő és egy férfi ellen, akik kedd este bántalmaztak egy benzinkutast Zalaegerszegen - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A 46 éves és a 23 éves nő, valamint a 22 éves férfi kedden kora este tankolni állt meg egy személyautóval Zalaegerszegen, a Balatoni úton lévő egyik benzinkútnál. Szóváltásba keveredtek a kútkezelővel, majd a kiabálást tettlegesség követte, a két nő és férfi társuk többször arcon és fejen ütötte a benzinkutast.
A bántalmazásnak a kútkezelő egyik kollégája vetett véget.
Az elkövetők elhagyták a helyszínt, de a rendőrök néhány perccel később a közelben elfogták őket. Mindhármuk ellen garázdaság gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.