Városlista
2025. július 31, csütörtök - Oszkár

Hírek

2018. Május 21. 19:02, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Országszerte felhőszakadásra figyelmeztetnek

Országszerte felhőszakadásra figyelmeztetnek

A felhőszakadás veszélye miatt az egész országra figyelmeztetést adott ki keddre az Országot Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: kedd reggelig elsősorban az ország délkeleti, keleti harmadán (esetleg felén) lehetnek zivatarok, amelyeket viharos széllökés, lokálisan jelentős csapadék és kisebb szemű jégeső kísérhet.

Kedden már összességében több helyen, délután nagyobb számban inkább a Dunántúlon alakulhatnak ki zivatarok, amelyekhez kapcsolódva felhőszakadás, viharos széllökések, kisebb eséllyel nagyobb szemű jég társulhat.

Az előrejelzés szerint kedden a legalacsonyabb hőmérséklet 9 és 16, a legmagasabb hőmérséklet 21 és 27 Celsius-fok között valószínű.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld

Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet

A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.

2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld

Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány

A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.