Hírek
2017. Március 15. 11:06, szerda |
Sport
Forrás: mti
Portugál-magyar - Felméréssel folytatódott a felkészülés

A magyar labdarúgó-válogatott bő kerete Biatorbágyon fizikai felméréssel folytatta felkészülését az Európa-bajnok portugálok elleni március 25-ei, idegenbeli világbajnoki selejtezőre.
A játékosok a hétfői regenerációs program után kedd reggel a biatorbágyi sportkomplexumban erőnléti felmérésen vettek részt.
A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint mivel a tesztek a játékosok fizikai állapotát hivatottak felmérni, a délutáni programban már csak regeneráló foglalkozások voltak.
Szerdától indulnak a labdás edzések, Bernd Strock szövetségi kapitány kettőt is vezényel a keret tagjainak, akik között továbbra sincs sérült.
A magyarok négy forduló után hét ponttal a harmadik helyen állnak a százszázalékos svájciak és a kilenc ponttal második portugálok mögött. Ha Storck csapata jövő szombaton győzne Lisszabonban, akkor előlépne a pótselejtezőt érő második helyre, vereség esetén viszont már ötpontos hátrányba kerülne.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport
A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta
Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.
2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport
Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.
2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport
Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.
2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport
Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.