Hírek
2024. December 03. 07:54, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Serie A - Bovét felébresztették a mesterséges kómából
A Fiorentina közlése szerint felébresztették a mesterséges kómából és magánál van Edoardo Bove, aki vasárnap az Internazionale elleni olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzésen esett össze.
A firenzei együttes arról adott tájékoztatást, hogy a 22 éves játékost "egy eseménytelen éjszaka után reggel felébresztették és már nem is kell intubálni".
"Jelenleg magánál van, éber és tájékozott"
- írta a klub.
A középpályás a vasárnapi találkozó 16. percében úgy tűnt, lehajol, hogy megigazítsa a cipőjét vagy a sportszárát, majd hirtelen elterült a gyepen. Azonnal elsősegély érkezett hozzá, majd mentővel kórházba szállították. Az összecsapás félbeszakadt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:26, péntek | Sport
Európa-liga - Bravúros ferencvárosi döntetlen Isztambulban
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
