Hírek
2011. Augusztus 02. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Speciális olimpikonokkal úszott Phelps

A kínai speciális olimpikonokkal úszott együtt Michael Phelps.
A sanghaji világbajnokságon négy arany-, két ezüst és egy bronzérmet nyert amerikai úszóklasszist hétfőn nevezték ki a speciális olimpia nagykövetének, ez alkalommal találkozott a vb helyszínén a fiatal sportolókkal.
Phelps pályafutása 25. vb-aranyérmét szerezte Kínában, ahol utolsó világbajnokságán indult. A jövőjét nézve azt mondta: a londoni olimpiáig mindenképpen tovább kell még javulnia, hogy visszavághasson honfitársának, Ryan Lochte-nak, akitől most kétszer is kikapott Sanghajban.
Phelps jövőre Londonban, az egyéni számokban - ugyanúgy, mint a vb-n - 100 és 200 pillangón, 200 vegyesen és gyorson indulna. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 07:34, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Május 14-én este hétkor rendezik a döntőt
Május 14-én, 19 órakor rendezik a labdarúgó MOL Magyar Kupa döntőjét a Puskás Arénában a Ferencváros és a Paksi FC között - döntött a magyar szövetség versenybizottsága.
2025. Április 28. 07:51, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlai Dominik: egész Magyarországnak küldöm ezt a sikert
Szoboszlai Dominik azt mondta, egész Magyarországnak küldi ezt a sikert, miután - első magyarként - vasárnap bajnok lett a Liverpoollal az angol labdarúgó Premier League-ben.
2025. Április 27. 08:45, vasárnap | Sport
Spanyol Király Kupa - Hosszabbítás után győzte le a Barcelona a Real Madridot
A Barcelona nyerte a labdarúgó Spanyol Király Kupáját, amelynek szombati fináléjában hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a Real Madridot. A katalánok fennállásuk során a 32. alkalommal hódították el a trófeát.
2025. Április 27. 08:45, vasárnap | Sport
Öttusa vk - Gulyás Michelle aranyérmes
Gulyás Michelle kiegyensúlyozott, magas szintű versenyzéssel aranyérmet nyert az öttusázók budapesti világkupaviadalán. Bauer Blanka ötödik, Guzi Blanka nyolcadik, Eszes Noémi 12., Mészáros Emma 13. lett.