Hírek
2018. November 14. 14:16, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Stan Lee egy új szuperhős megalkotásán dolgozott halála előtt

Egy új szuperhős, Dirt Man megalkotásán dolgozott együtt lányával halála előtt a legendás képregényalkotó, Stan Lee - írja a BBC hírportálja.
A TMZ.com celebportálnak nyilatkozva JC Lee - teljes nevén Joan Celia Lee - elmondta, hogy Dirt Man karaktere volt kettejük "utolsó titkos kis kedvence". Hozzátette, egész életében arra várt, hogy édesapjával közösen alkothasson meg egy karaktert.
Nem bocsátkozott részletekbe arról, hogy milyen sorsot is szántak Dirt Mannek, de annyit elárult, reméli, hogy viszontláthatja a karaktert a mozivásznon.
Stan Lee, a Pókember, a Vasember és számos más legendás képregényszuperhős alkotója hétfőn hunyt el egy Los Angeles-i kórházban, ahova aznap mentő vitte be.
A Marvel Comics képregénykiadó nyugalmazott elnöke december 28-án töltötte volna be 96. életévét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:29, csütörtök | Bulvár
Magyarország Szépe – Tizenhatan kerültek a döntőbe
Tizenhatan vehetnek részt a Magyarország Szépe verseny június 22-i döntőjén a Duna tévécsatorna élő műsorában, miután a Miss Talenttel lezárult az alversenyek sora a baranyai Pogányban szerdán.
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban