Hírek
2022. Január 08. 09:50, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Donka Ferenc
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-ason
Teherautó gázolt halálra egy kerékpárost az M43-as autópályán, Algyő közelében - közölte a rendőrség a honlapján pénteken kora este.
A Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy Szeged irányába közlekedő teherautó sodorta el az "autópályára feltévedt" kerékpárost, aki a balesetben életét vesztette.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az M43-as autópálya Szeged felé vezető oldalát - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását
Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
