Hírek
2018. Augusztus 22. 19:04, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Tévét dobott az útra és öléssel fenyegezőzött egy őrjöngő férfi
Egy agresszív férfi tévét dobott az útra, majd kiabálni kezdett a járókelőkkel Mohácson kedden.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába augusztus 21-én 19 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Mohácson a Munkás utcában egy férfi agresszívan viselkedik. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy egy 24 éves helyi férfi egy televíziót dobott az útra, amely ettől széttört, majd az utcán lévő embereknek azt kiabálta, hogy megöli, megveri őket.
A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
