Hírek
2022. Január 09. 09:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglalt le a NAV
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglaltak le a barabási rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök a NAV munkatársaival Tiszaviden ellenőriztek szerdán egy személyautót és annak vezetőjét. Az autóban csaknem 11 ezer doboz magyar adó- és zárjegy nélküli cigarettát találtak.
A 33 éves férfit előállították a határrendészeti kirendeltségre. A gépkocsit és a csempészett cigarettát lefoglalták, az eljárást a NAV folytatja le - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
