Hírek
2017. Június 17. 12:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több mint hétmillió forint értékű adózatlan cigarettát foglaltak le
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei a kőbányai vasútállomáson mintegy hétezer doboz adózatlan cigarettát találtak, amit két férfi egy kis furgonnal akart elszállítani.
A több mint 7 millió forint értékű cigarettát lefoglalták, és orgazdaság miatt feljelentést tettek - közölte a NAV az MTI-vel szombaton.
A pénzügyőrök a KÖKI Terminál vasútállomás környékén lettek figyelmesek két férfire, akik a vasúti sínek felől érkezve nagy táskákat cipeltek. Amikor meglátták a NAV munkatársait, a betonkerítés melletti bokros részen azonnal eldobálták csomagjaikat. A pénzügyőröknek azt mondták, hogy a táskákat a Záhonyból érkező vonatról adták le nekik egy budapesti telephelyre való szállításra, de nem tudták, hogy mi van a csomagokban.
A cigaretták származását és jogszerű beszerzését a férfiak semmilyen okmánnyal nem tudták igazolni - közölte a NAV.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
