Hírek
2022. Január 09. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Vadászbalesetben meghalt egy fiatal sportlövő
Vadászat közben életét vesztette Cristian Ghilli, a juniorok között világ- és Európa-bajnok sportlövő.
A 19 éves olasz sportember barátaival a Pisa környéki erdőkben járt, és véletlenül hasba lőtte magát, amikor lehajolt, hogy a földről felszedje az elhasznált töltények hüvelyeit - számolt be a tragikus esetről az ötkarikás sportágakkal foglalkozó insidethegames.biz.
Sürgősen kórházba szállították, megműtötték, ám életét már nem tudták megmenteni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
