Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2017. Szeptember 24. 05:01, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Válságdíjat kértek egy ellopott kiskutyáért

Válságdíjat kértek egy ellopott kiskutyáért

Az Érdről ellopott yorkshire terrier egy nap után visszakerült gazdájához.

Feljelentés érkezett az érdi rendőrökhöz szeptember 21-én délelőtt, amely szerint a sértett yorkshire terrier fajtájú kutyáját előző nap a késő délutáni órákban egy érdi családi ház udvaráról ellopták. Az eljárás jelenlegi adatai szerint a chippel és a tulajdonos elérhetőségét tartalmazó nyakörv-bilétával ellátott kutya gazdáját egy nő a lopást követően telefonon felhívta, az eb visszavásárlásának lehetőségét felajánlva részére. Az ügy felderítését megkezdő nyomozók ezután jutottak el egy ercsi ingatlanhoz, ahol a Nina névre hallgató kutyát megtalálták és lefoglalták, majd visszaadták gazdájának.

Az Érdi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozásban vizsgálja az eset körülményeit.

Fotó: illusztráció

Címkék: érd, kutya, lopás, válságdíj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében