Hírek
2011. Október 25. 07:25, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Végleg megszűnik az Electro World
Nem sikerült csődvédelembe menekülnie az áruházait sorra bezáró Electro Worldnek. A magyarországi cég ellen a Pest Megyei Bíróság megindította a felszámolási eljárást.
Az elektronikai termékek árusításával foglalkozó cég működése során sohasem termelt nyereséget, árbevétele 2008-ig folyamatosan bővült, abban az évben meghaladta a 20 milliárd forintot.
Utána viszont a cég masszívan veszteséget termelt. A mínusz rendre meghaladta az egymilliárd forintot. A cégcsoport a vezetők szerint azért lett fizetésképtelen, mivel kivonult mögüle az angol befektető, illetve a válság miatt visszaesett a forgalom.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
